Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


18/05/2016

Zapraszam na Warszawskie Targi Książki! Spotkania w piątek i sobotę.

Za mną Kędzierzyn-Koźle, Trzebiatów, Ostrowice i Czaplinek. W planach ciąg dalszy spotkań, kolejno Kodrań, Szczecin, Biała Rawska i Płock. W ustalaniu Poznań, Kłodzko oraz Nowy Dwór Mazowiecki. Dokładny plan z datami, godzinami oraz z adresami, w tabelce na dole strony. Do tego oczywiście Warszawskie Targi Książki. W piątek 20 maja o godzinie 16.30 czekam na stoisku Wydawnictwa Marginesy. W sobotę 21 maja od 12.00 do 13.00 i ponownie od 14.00 do 15.00 będę na stoisku Polskiego Radia. Po 15.00 czekam w wydawnictwie Księży Młyn Dom Wydawniczy.Sama przyjemność czyli spotkania z czytelnikami. Kolejno od góry: Trzebiatów, Ostrowice oraz Kędzierzyn-Koźle. Serdecznie dziękuję!Na finiszu są prace związane z nową grą "Kupiec Szczeciński". Premiera planowana jest na sobotę 28 maja, najpierw w formie spotkania-turnieju najbardziej znanych w Szczecinie osobistości, które zagrają w gościnnych progach Muzeum Narodowego na Wałach Chrobrego (godzina 11.00), później już typowo komercyjnie w Media Markt przy Mieszka I 73 (godzina 14.00). Cena w promocji 99pln (gra już dostępna na stronie szczeciniarnia.pl), sugerowana cena sklepowa 119pln. Zrobiony również kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza. Druga dostępna bez kłopotów. Przypominam, że "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w Szczecinie we wspomnianym już Media Markt oraz w różnych dobrych księgarniach. Polecam szczególnie Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) oraz Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8).

W radiu bez zmian: Cztery pory roku, od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 12.00. I zobaczymy co będzie dalej. Przygotowania do drugiego poprawionego wydania albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" też zakończone. Gotowe 160 stron, duży format, twarda okładka oraz kilkaset zdjęć. Razem z planem Szczecina z lat trzydziestych oraz z CD z nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów (Jessel, Loewe, Teike).

Z innych ważnych spotkań warto wymienić VII Kongres Stolarki Polskiej, który również będę miał zaszczyt prowadzić. To już 19 maja w Jachrance koło Warszawy. Dla zainteresowanych wszystkie istotne szczegóły są na stronie kongres-stolarki.pl. I serdecznie dziękuję za zaproszenie (kolejny raz!) do grona jury konkursu Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek "Najpiękniejsza Książka Roku 2015". Obrady w czasie Warszawskich Targów Książki w sobotę 21 maja. Więcej na temat tegorocznych nominacji na www.ptwk.pl.


        20 maja         piątek
        Warszawa         16.30         Targi Książki, Stadion Narodowy, stoisko Marginesy
        21 maja         sobota
        Warszawa         12.00         Targi Książki, Stadion Narodowy, stoisko Polskiego Radia
        21 maja         sobota         Warszawa         13.00         Targi Książki, obrady jury PTWK Najpiękniejsza Książka Roku 2015
        21 maja         sobota
        Warszawa         14.00         Targi Książki, Stadion Narodowy, stoisko Polskiego Radia
        21 maja         sobota         Warszawa         15.00         Targi Książki, Stadion Narodowy, stoisko Księży Młyn
        25 maja         środa         Kodrań         18.00         Gminny Ośrodek Kultury w Kodraniu, Kodrań 30
        28 maja         sobota         Szczecin         11.00         Muzeum Narodowe, Szczecin, Wały Chrobrego
        28 maja         sobota         Szczecin         14.00         Media Markt, Szczecin, Mieszka I 73
        02 czerwca         czwartek
        Biała Rawska         17.00         Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Wojska Polskiego 9
        06 czerwca         poniedziałek         Płock         17.00         Książnica Płocka (dział zbiorów audio), Kościuszki 3c
        18 czerwca         sobota         Warszawa         12.00         Piknik z okazji 100-lecia Mokotowa, Park Morskie Oko
        19 czerwca         niedziela         Szczecin         14.00         Centrum Handlowe Ster, Szczecin, Ku Słońcu 67Spotkanie autorskie z Romanem Czejarkiem. Kodrań, środa 25 maja, godzina 18.00. Wstęp wolny, będą niespodzianki. Serdecznie zapraszam.
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł lub poszukaj w sieci. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. W miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www