Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


22/05/2016

Dziękuję za Warszawskie Targi Książki. Najbliższa środa mały Kodrań!

W najbliższą środę zapraszam do niewielkiego Kodrania, a później na wielką promocję gry "Kupiec Szczeciński" oczywiście do Szcezcina. W następnych planach Biała Rawska i Płock. W ustalaniu Poznań, Kłodzko oraz Nowy Dwór Mazowiecki. Dokładny plan z datami, godzinami oraz z adresami, w tabelce na dole strony. I bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za rewelacyjne spotkania na Warszawskich Targach Książki. Polskie Radio, Księży Młyn Dom Wydawniczy oraz Wydawnictwo Marginesy - wielkie brawo!Sama przyjemność czyli spotkania z czytelnikami. Kolejno od góry: Trzebiatów, Ostrowice oraz Kędzierzyn-Koźle. Serdecznie dziękuję!Gra "Kupiec Szczeciński" już gotowa. Jak napisałem wyżej premiera planowana jest na sobotę 28 maja, najpierw w formie spotkania-turnieju najbardziej znanych w Szczecinie osobistości, które zagrają w gościnnych progach Muzeum Narodowego na Wałach Chrobrego (godzina 11.00), później już typowo komercyjnie w Media Markt przy Mieszka I 73 (godzina 14.00). Cena w promocji 99pln (gra już dostępna na stronie szczeciniarnia.pl), sugerowana cena sklepowa 119pln. Zrobiony również kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza. Druga dostępna bez kłopotów. Przypominam, że "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w Szczecinie we wspomnianym już Media Markt oraz w różnych dobrych księgarniach. Polecam szczególnie Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) oraz Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8).

W radiu bez zmian: Cztery pory roku, od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 12.00. I zobaczymy co będzie dalej. Przygotowania do drugiego poprawionego wydania albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" też zakończone. Gotowe 160 stron, duży format, twarda okładka oraz kilkaset zdjęć. Razem z planem Szczecina z lat trzydziestych oraz z CD z nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów (Jessel, Loewe, Teike).

Z innych ważnych spotkań dziękuję za zaproszenie na VII Kongres Stolarki Polskiej, który miałem zaszczyt prowadzić 19 maja w Jachrance koło Warszawy. Dla zainteresowanych wszystkie istotne szczegóły są na stronie kongres-stolarki.pl. I serdecznie dziękuję za zaproszenie (kolejny raz!) do grona jury konkursu Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek "Najpiękniejsza Książka Roku 2015". Obrady odbyły się w czasie Warszawskich Targów Książki w sobotę 21 maja. Więcej na temat tegorocznych nominacji na www.ptwk.pl.


        25 maja         środa         Kodrań         18.00         Gminny Ośrodek Kultury w Kodraniu, Kodrań 30
        28 maja         sobota         Szczecin         11.00         Muzeum Narodowe, Szczecin, Wały Chrobrego
        28 maja         sobota         Szczecin         14.00         Media Markt, Szczecin, Mieszka I 73
        02 czerwca         czwartek
        Biała Rawska         17.00         Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Wojska Polskiego 9
        06 czerwca         poniedziałek         Płock         17.00         Książnica Płocka (dział zbiorów audio), Kościuszki 3c
        18 czerwca         sobota         Warszawa         12.00         Piknik z okazji 100-lecia Mokotowa, Park Morskie Oko
        19 czerwca         niedziela         Szczecin         14.00         Centrum Handlowe Ster, Szczecin, Ku Słońcu 67Spotkanie autorskie z Romanem Czejarkiem. Kodrań, środa 25 maja, godzina 18.00. Wstęp wolny, będą niespodzianki. Serdecznie zapraszam.
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł lub poszukaj w sieci. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. W miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www