Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


31/05/2016

Gra Kupiec Szczeciński już zwodowana! Teraz Biała Rawska, Bielany i Płock :)

W najbliższy czwartek zapraszam do Białej Rawskiej na spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Będę punktualnie o 17.00. W sobotę 4 czerwca wieczorem widzimy się na warszawskich Bielanach koło stacji metra Słodowiec. W ramach "Karuzeli na Bielanach" zagrają m.in. Marika i Kayah. W poniedziałek 6 czerwca czekam na Was w Książnicy Płockiej, start o 17.00. W ustalaniu Poznań, Kłodzko oraz Nowy Dwór Mazowiecki. Dokładny plan z datami, godzinami oraz z adresami, w tabelce na dole strony. I bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za rewelacyjne wodowanie Gry Kupiec Szczeciński. Szczegóły oraz instrukcja jak to kupić, poniżej.Wodowanie gry planszowej Kupiec Szczeciński. Szczecin 28 maja 2016.Gra "Kupiec Szczeciński" już gotowa i zwodowana. Cena w promocji 99pln (gra dostępna m.in. na stronie szczeciniarnia.pl), sugerowana cena sklepowa 119pln. Zrobiony również kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza. Druga dostępna bez kłopotów. Przypominam, że "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w Szczecinie we wspomnianym już Media Markt oraz w różnych dobrych księgarniach. Polecam szczególnie Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) oraz Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8).

W radiu bez zmian: Cztery pory roku, od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 12.00. I cierpliwie patrzę co będzie dalej. Przygotowania do drugiego poprawionego wydania albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" zakończone. Gotowe 160 stron, duży format, twarda okładka oraz kilkaset zdjęć. Razem z planem Szczecina z lat trzydziestych oraz z CD z nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów (Jessel, Loewe, Teike).

Z innych ważnych spotkań dziękuję za zaproszenie na VII Kongres Stolarki Polskiej, który miałem zaszczyt prowadzić 19 maja w Jachrance koło Warszawy. Dla zainteresowanych wszystkie istotne szczegóły są na stronie kongres-stolarki.pl. I serdecznie dziękuję za zaproszenie (kolejny raz!) do grona jury konkursu Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek "Najpiękniejsza Książka Roku 2015". Obrady odbyły się w czasie Warszawskich Targów Książki w sobotę 21 maja. Więcej na temat tegorocznych nominacji na www.ptwk.pl.


        02 czerwca         czwartek
        Biała Rawska         17.00         Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Wojska Polskiego 9
        04 czerwca         sobota
        Warszawa         18.00         Karuzela na Bielanach koło stacji metra Słodowiec
        06 czerwca         poniedziałek         Płock         17.00         Książnica Płocka (dział zbiorów audio), Kościuszki 3c
        18 czerwca         sobota         Warszawa         12.00         Piknik z okazji 100-lecia Mokotowa, Park Morskie Oko
        19 czerwca         niedziela         Szczecin         14.00         Centrum Handlowe Ster, Szczecin, Ku Słońcu 67Spotkanie autorskie z Romanem Czejarkiem. Płock, Książnica, Tadeusza Kościuszki 3c, poniedziałek 6 czerwca 2016 godzina 17.00. Zapraszam!
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł lub poszukaj w sieci. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. W miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www