Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


12/06/2016

Sobota 18 czerwca Mokotówka z Ewą Bem i Kubą Badachem. Niedziela Szczecin.

Spotkanie z czytelnikami w Białej Rawskiej. 2 czerwca 2016.Dziękuję za niezwykły wieczór na Bielanach w czasie dziesiątej bielańskiej karuzeli, którą miałem radość poprowadzić. Marika i Kayah jak zawsze były rewelacyjne! Równie miłe i udane były spotkania w Płocku, Białej Rawskiej oraz małym Kodraniu. Ale to wszystko już za nami, podobnie jak cała wiosenna seria spotkań w bibliotekach w całej Polsce. Idziemy dalej! Przed nami w najbliższą sobotę 18 czerwca Mokotówka w Parku Morskie Oko. Zagrają m.in. Ewa Bem, Kuba Badach, El Jazz Big Band oraz Wojciech Gogolewski. Dzień później, w niedzielę 19 czerwca widzimy się o 14.00 w Szczecinie w Centrum handlowym Ster na Gumieńcach gdzie będę mówił o sekretach Szczecina. Ponownie w Szczecinie spotkamy się tydzień później na Jasnych Bloniach na Pasażu Książki. Start o 13.00. Wszystkie najbliższe plany w tabelce niżej.        18 czerwca         sobota         Warszawa         12.00 - 22.00         Piknik z okazji 100-lecia Mokotowa, Park Morskie Oko
        19 czerwca         niedziela         Szczecin         14.00 - 17.00         Centrum Handlowe Ster, Szczecin, Ku Słońcu 67
        26 czerwca         niedziela
        Szczecin         13.00 - 15.30         Jasne Błonia, Pasaż targowy z książkami
        09 lipca         sobota
        Wałcz         10.00 - 24.00         Festiwal Dwóch Jezior, promenada jeziora Raduń w Wałczu
        10 lipca         niedziela
        Wałcz         11.00 - 21.30         Festiwal Dwóch Jezior, promenada jeziora Raduń w Wałczu
        13 lipca         środa
        Warszawa         18.00 - 22.00         Festiwal Ślimakowe Rytmy, Warszawska Akademia MuzycznaWodowanie gry planszowej Kupiec Szczeciński. Szczecin 28 maja 2016.Gra "Kupiec Szczeciński" już gotowa i zwodowana. Cena w promocji 99pln (gra dostępna m.in. na stronie szczeciniarnia.pl), sugerowana cena sklepowa 119pln. Zrobiony również kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza. Druga dostępna bez kłopotów. Przypominam, że "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w Szczecinie we wspomnianym już Media Markt oraz w różnych dobrych księgarniach. Polecam szczególnie Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) oraz Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8).

W radiu od poniedziałku 20 czerwca, od 9.00 do 12.00, Lato z Radiem, które prowadzę na radiowej antenie przez pięć dni w tygodniu.
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł lub poszukaj w sieci. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. W miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www