Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


14/06/2016

Sobota 18 czerwca Mokotówka. Ewa Bem, Kuba Badach. Niedziela Szczecin CH Ster.

Sekrety Szczecina. Prezentacja. CH Ster, niedziela 19 czerwca 2016. Godzina 14.00. Roman Czejarek zaprasza!Dziękuję za niezwykły wieczór na Bielanach w czasie dziesiątej bielańskiej karuzeli, którą miałem radość poprowadzić. Marika i Kayah jak zawsze były rewelacyjne! Równie miłe i udane były spotkania w Płocku, Białej Rawskiej oraz małym Kodraniu. Ale to wszystko już za nami, podobnie jak cała wiosenna seria spotkań w bibliotekach w całej Polsce. Idziemy dalej! Przed nami w najbliższą sobotę 18 czerwca Mokotówka w Parku Morskie Oko. Zagrają m.in. Ewa Bem, Kuba Badach, El Jazz Big Band oraz Wojciech Gogolewski. Dzień później, w niedzielę 19 czerwca widzimy się o 14.00 w Szczecinie w Centrum handlowym Ster na Gumieńcach gdzie będę mówił o sekretach Szczecina. Ponownie w Szczecinie spotkamy się tydzień później na Jasnych Bloniach na Pasażu Książki. Start o 13.00. Wszystkie najbliższe plany w tabelce niżej.        18 czerwca         sobota         Warszawa         12.00 - 22.00         Piknik z okazji 100-lecia Mokotowa, Park Morskie Oko
        19 czerwca         niedziela         Szczecin         14.00 - 17.00         Centrum Handlowe Ster, Szczecin, Ku Słońcu 67
        26 czerwca         niedziela
        Szczecin         13.00 - 15.30         Jasne Błonia, Pasaż targowy z książkami
        09 lipca         sobota
        Wałcz         10.00 - 24.00         Festiwal Dwóch Jezior, promenada jeziora Raduń w Wałczu
        10 lipca         niedziela
        Wałcz         11.00 - 21.30         Festiwal Dwóch Jezior, promenada jeziora Raduń w Wałczu
        13 lipca         środa
        Warszawa         18.00 - 22.00         Festiwal Ślimakowe Rytmy, Warszawska Akademia MuzycznaMokotówka. Sobota 18 czerwca 2016, od 12.00 do 22.00. Park Promenada i Morskie Oko. Zagrają m.in. Ewa Bem, Kuba Badach, El Jazz Big Band oraz Wojciech Gogolewski. Prowadzenie dużej sceny: Roman Czejarek.Gra "Kupiec Szczeciński" już gotowa i zwodowana. Cena w promocji 99pln (gra dostępna m.in. na stronie szczeciniarnia.pl), sugerowana cena sklepowa 119pln. Zrobiony również kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza. Druga dostępna bez kłopotów. Przypominam, że "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w Szczecinie we wspomnianym już Media Markt oraz w różnych dobrych księgarniach. Polecam szczególnie Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) oraz Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8).

W radiu od poniedziałku 20 czerwca, od 9.00 do 12.00, Lato z Radiem, które prowadzę na radiowej antenie przez pięć dni w tygodniu.
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł lub poszukaj w sieci. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. W miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www