Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


22/06/2016

Niedziela 26 czerwca Plener z Książką na Jasnych Błoniach w Szczecinie.

Dziękuję za pełną niespodzianek Mokotówkę w Parku Morskie Oko. Chyba jeszcze nigdy nie prowadziłem imprezy gdzie było aż tyle atrakcji w tym samym czasie! A co dalej? W najbliższą niedzielę 26 czerwca Plener czytelniczy Odkryj książkę na nowo, na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Będę od 12.00 na stoisku wydawnictwa Księży Młyn z Sekretami Szczecina, a później przy stoisku szczeciniarnia.pl z grą Kupiec Szczeciński. Rozmowa na głównej scenie planowana jest na 13.30. I już teraz zapraszam na początek lipca do Wałcza na rewelacyjny Festiwal Dwóch Jezior. Szczegóły oraz dokładny plan festiwalu niebawem.... Wszystkie najbliższe plany tradycyjnie w tabelce niżej.        26 czerwca         niedziela
        Szczecin         13.00 - 15.30         Jasne Błonia, Pasaż targowy z książkami
        09 lipca         sobota
        Wałcz         10.00 - 24.00         Festiwal Dwóch Jezior, promenada jeziora Raduń w Wałczu
        10 lipca         niedziela
        Wałcz         11.00 - 21.30         Festiwal Dwóch Jezior, promenada jeziora Raduń w Wałczu
        13 lipca         środa
        Warszawa         18.00 - 22.00         Festiwal Ślimakowe Rytmy, Warszawska Akademia MuzycznaOdkryj książkę na nowo. Plener czytelniczy na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Niedziela 26 czerwca 2016. Roman Czejarek na głównej scenie o 13.30. Zapraszamy!Gra "Kupiec Szczeciński" już gotowa i zwodowana. Cena w promocji 99pln (gra dostępna m.in. na stronie szczeciniarnia.pl), sugerowana cena sklepowa 119pln. Zrobiony również kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza. Druga dostępna bez kłopotów. Przypominam, że "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w Szczecinie we wspomnianym już Media Markt oraz w różnych dobrych księgarniach. Polecam szczególnie Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) oraz Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8).

W radiu od poniedziałku 20 czerwca, od 9.00 do 12.00, Lato z Radiem, które prowadzę na radiowej antenie przez pięć dni w tygodniu.
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł lub poszukaj w sieci. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. W miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www