Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


29/06/2016

8-10 lipca Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu :) Służbowo na statek! Zapraszam

Dawno nie widziałem takiej kolejki po autografy i moje książki jak na Plenerze Czytelniczym w Szczecinie. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję.Wydawca zachwycony, organizatorzy też, ja oczywiście również. Jeżeli chodzi o książki to ponownie zobaczymy się m.in. pod koniec lipca w Gdyni. Ale dużo wcześniej zapraszam do Wałcza na rewelacyjny Festiwal Dwóch Jezior. Główna gwiazda to Kamil Bednarek. Na scenie m.in. najlepsze polskie zespoły szantowe: Majtki Bosmana, QFTRY, The Nierobbers, Mechanicy Shanty. Do tego bitwa na wodzie, pokaz laserów, smocze łodzie, liczne prezentacje, szkoła pływania jachtem, triathlon... Ja prowadzę :) Lipcowe plany tradycyjnie w tabelce niżej.        08 lipca         piątek
        Wałcz         10.00 - 23.00         Festiwal Dwóch Jezior, promenada jeziora Raduń w Wałczu
        09 lipca         sobota
        Wałcz         10.00 - 23.00         Festiwal Dwóch Jezior, promenada jeziora Raduń w Wałczu
        10 lipca         niedziela
        Wałcz         10.00 - 22.00         Festiwal Dwóch Jezior, promenada jeziora Raduń w Wałczu
        12 lipca         wtorek
        Warszawa         08.00 - 16.00         Festiwal Ślimakowe Rytmy (eliminacje), Warszawska Akademia Muzyczna
        13 lipca         środa
        Warszawa         18.00 - 22.00         Festiwal Ślimakowe Rytmy (gala), Warszawska Akademia Muzyczna
        30 lipca         sobota
        Gdynia         12.00 - 16.00         Nadmorski Plener Czytelniczy, Gdynia promenadaFestiwal Dwóch Jezior w Wałczu. Od piątku 8 lipca do niedzieli 10 lipca. Kamil Bednarek, Majtki Bosmana, The Nierobbers, QFTRY, Mechanicy Shanty, festiwal smoczych łodzi, bitwa wodna, triathlon, pokazy, po prostu super impreza. Prowadzi Roman Czejarek. Warto przyjechać!A na plenerze w Szczecinie była nie tylko gra "Kupiec Szczeciński" (dostępna m.in. na stronie szczeciniarnia.pl, sugerowana cena 119pln) ale również premiera drugiego, poprawionego wydania albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX"! Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Przypominam, że "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w Szczecinie w Media Markt oraz w dobrych księgarniach. Polecam szczególnie Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) oraz Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8).

W radiu od poniedziałku 20 czerwca, od 9.00 do 12.00, Lato z Radiem, które prowadzę na radiowej antenie przez pięć dni w tygodniu.
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł lub poszukaj w sieci. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. W miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www