Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


16/07/2016

Festiwal Ślimakowe Rytmy oraz Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu. Dziękuję!!

Pierwszy Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu. Od piątku 8 lipca do niedzieli 10 lipca 2016. Kamil Bednarek, Majtki Bosmana, The Nierobbers, QFTRY, Mechanicy Shanty, festiwal smoczych łodzi, bitwa wodna, triathlon, pokazy, po prostu super impreza. Roman Czejarek. Zapraszam ponownie!Dwa festiwale i dwa sukcesy. Bardzo, bardzo dziękuję za niezwykłe chwile i mam nadzieję, że ponownie spotkamy się za rok :) Najpierw Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu z silną szantową grupą Majtki Bosmana, QFTRY, The Nierobbers plus Mechanicy Shanty oraz z Kamilem Bednarkiem w roli gwiazdy. Do tego bitwa na wodzie, pokaz laserów (rewelacja), smocze łodzie, liczne prezentacje, szkoła pływania jachtem, triathlon... Można tak długo wyliczać. To była sama radość poprowadzić taką imprezę. Chwilę później Festiwal Ślimakowe Rytmy na warszawskim Uniwersytecie Muzycznym. I praca w gronie gdzie od samych nazwisk zapiera dech w piersiach: Irena Santor, Jerzy Stuhr, Jacek Wójcicki, Piotr Metz, Janusz Tylman, Wadim Brodski, Alicja Węgorzewska, Maciej Miecznikowski oraz oczywiście prof. Henryk Skarżyński. Teraz czas zabrać się za promocję Gry "Kupiec Szczeciński" oraz drugiego wydania (poprawionego i uzupełnionego) albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX". A w sobotę 30 lipca zapraszam przez cały dzień na promenadę do Gdyni na Nadmorski Plener Czytelniczy. Miłe rozmowy, fotki i autografy gwarantowane.Festiwal Ślimakowe Rytmy 2016. Uniwersytet Muzyczny w Warszawie im. Fryderyka Chopina. Obrady Jury. Na zdjęciu m.in. Jerzy Stuhr, Wadim Brodski, Alicja Węgorzewska, Piotr Metz, Irena Santor, Jacek Wójcicki, Roman Czejarek.Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest m.in. na stronie szczeciniarnia.pl (sugerowana cena 119pln). Drugie poprawione i uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" na stronach wszystkich dobrych księgarń w sieci oraz przede wszystkim u wydawcy czyli proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Przypominam, że "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt a także również w markowych księgarniach. Polecam szczególnie Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).

W radiu od poniedziałku 20 czerwca, od 9.00 do 12.00, Lato z Radiem, które prowadzę na radiowej antenie przez pięć dni w tygodniu.
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www