Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


27/07/2016

Gdynia. Najbliższa sobota 30 lipca. 11.00-16.00. Nadmorski Plener Czytelniczy.

Miłośników książek zapraszam w najbliższą sobotę do Gdyni na Nadmorski Plener Czytelniczy. Od 11.00 do 15.00 będę przy stoisku wydawnictwa Marginesy, później od 15.00 do 15.25 rozmowa i prezentacja na głównej scenie po czym ponownie zasiądę do rozmów przy stoisku ale już tym razem Polskiego Radia. Minimum do 16.00 choć jak będzie trzeba to może być trochę dłużej... Miło mi będzie spotkać się z Państwem. Znakomita okazja do wymiany poglądów, pamiątkowych fotek, autografów itp. Oczywiście najważniejsza będzie książka "Kochane Lato z Radiem" ale zabiorę ze sobą również grę "Kupiec Szczeciński", bijące rekordy (bardzo dziękuję!) "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2, świeżo wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz magiczny przewodnik "Polska według Czejarka". Czasu będzie sporo ale proszę nie odkładać wizyty na ostatnią chwilę.

To też ostatnia szansa na osobiste spotkanie przed moją wakacyjna przerwą w pracy. Później zobaczymy się dopiero pod koniec sierpnia na Festiwalu Hitów w Mrągowie, który będę miał przyjemność dla Państwa poprowadzić. A zapowiada się znakomity zestaw muzycznych gości! We wrześniu już cała seria imprez oraz spotkań autorskich i prezentacji m.in. w Warszawie, Szczecinie, Chojnie i Cedyni.Sobota 30 lipca 2016, Nadmorski Plener Czytelniczy w Gdyni i Kochane Lato z Radiem. Roman Czejarek od 11.00 do 15.00 na stoisku Wydawnictwa Marginesy. Zapraszamy!Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest m.in. na stronie szczeciniarnia.pl (sugerowana cena 119pln). Drugie poprawione i uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" na stronach wszystkich dobrych księgarń w sieci oraz przede wszystkim u wydawcy czyli proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Przypominam, że "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt a także również w markowych księgarniach. Polecam szczególnie Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).

W radiu od poniedziałku 20 czerwca, od 9.00 do 12.00, Lato z Radiem, które prowadzę na radiowej antenie przez pięć dni w tygodniu.
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www