Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


16/01/2017

Trzcińsko-Zdrój, Chojna i Szczecin. To teraz :)

Było pięknie! Pełen uroku, magiczny koncert kolęd z udziałem zespołu Trebunie Tutki oraz 250 uczniów Szkoły Muzycznej na jednej scenie! Ale to już za mną... Najbliższe spotkania to m.in.Trzcińsko-Zdrój (szkoła), Chojna (ratusz), ponownie Szczecin (Stara Rzeźnia), Płock (biblioteka), Gdańsk, Frombork i Rybnik. Tu OFPA 2017. Już się cieszę! Szczegóły w tabeli niżej, kilka terminów i miejscowości jeszcze w ustalaniu. I oczywiście niezmiennie polecam moją najnowszą książkę "Szczecin, którego nie ma". Miło mi, że tak bardzo przypadła Wam do gustu! Dziękuję.




Piątek 20 stycznia 2017, spotkanie z Romanem Czejarkiem, Stara Rzeźnia, godzina 17.00, wstęp wolny. Zapraszamy!





        20 stycznia         piątek
        Trzcińsko-Zdrój         09.00 - 11.00         spotkanie, Szkoła Podstawowa w Trzcińsku-Zdroju
        20 stycznia         piątek
        Szczecin         17.00 - 20.30         spotkanie autorskie Stara Rzeźnia / Kubryk Literacki
        21 stycznia         sobota
        Chojna         od 9.00 do 15.00         audycja radiowa "na żywo", Centrum Kultury w Chojnie, Ratusz
        3 lutego         piątek
        Płock         17.00 - 20.30         spotkanie autorskie, Książnica Płocka, ul. Kościuszki 6
        4 lutego         sobota
        Gdańsk         18.00 - 22.00         Charytatywny Koncert Gwiazd, Sala Teatralna NOT Gdańsk,
        11 lutego         sobota
        Frombork         od 9.00 do 15.00         audycja radiowa "na żywo", szczegóły w ustalaniu
        18 lutego         sobota
        Rybnik         od 9.00 do 15.00         audycja radiowa "na żywo", szczegóły w ustalaniu
        18 lutego         sobota
        Rybnik         18.00 - 22.00         Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA 2017
        19 lutego         niedziela
        Rybnik         18.00 - 22.00         Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA 2017
        27 lutego         poniedziałek
        Warszawa         12.00 - 15.00         Gala nagród Złoty Inżynier, Naczelna Organizacja Techniczna




W grudniu 2016, a więc zaledwie kilka tygodni temu ukazała się moją najnowsza książka "Szczecin, którego nie ma". W albumie 160 stron i 160 miejsc, które zniknęły z mapy Szczecina. I tych starych i tych całkiem nowych. Gontynka, Dana, Odra, Neptun, Arkona..., twarda lakierowana okładka, piękny papier, mogę być dumny i jestem. Miłośnikom dawnego Szczecina i Pomorza Zachodniego z przypominam też, że jest drugie, uzupełnione wydanie mojego albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX". Sporo wcześniej niepublikowanych, plany, mapy, tabele, zestawienia, ciekawostki. Dołączona płyta CD ze zremasterowanymi oryginalnymi nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów sprzed ponad stu lat. Wszystko tak jak to zarejestrowano w tamtym czasie. Książki do nabycia w dobrych księgarniach, internecie i przede wszystkim bezpośrednio u wydawcy na stronach Wydawnictwa Księży Młyn. Wystarczy kliknąć w ten link >>> Serdecznie polecam!


Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>


Książki Romana Czejarka w wydawnictwie Księży Młyn. Szczecin, którego nie ma. Szczecin przełomu wieków XIX/XX. Sekrety Szczecina część 1 i część 2. Kolorowy Szczecin. Przewodnik po niezwykłych miejscach Polska według Czejarka. Polecamy!




I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest również na stronie szczeciniarnia.pl. "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje szczecińskie książki na stronach dobrych księgarń w sieci oraz u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).




Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www