Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


07/02/2017

Najbliższa sobota we Fromborku. Później Rybnik oraz 21. OFPA.

3 lutego 2017, Książnica Płocka i spotkanie z Romanem Czejarkiem. Autorzy zdjęć m.in. M.Kacperska i T.Krajewski. Dziękuję!

Po podróżniczej przygodzie z Płocka (bardzo dziękuję) i spotkaniu w Książnicy oraz po Gdańskim koncercie gdzie znów mogłem pracować z Zygmuntem Chajzerem (jak za dawnych czasów...) pora na kolejne wyzwania ;) Najbliższe już w sobotę 11 lutego we Fromborku. Od 9.00 rano do 15.00 po południu audycja "na żywo" oraz rozmowy o radiu. Miejsce akcji: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, Osiedle Słoneczne. Dalej w planach Rybnik i słynna OFPA czyli Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej. W tym roku już po raz 21! Szczegóły na plakacie. Zapraszam.
Sobota 18 lutego i niedziela 19 lutego. OFPA 2017 Rybnik. Prowadzenie koncertów: Roman Czejarek.

        11 lutego         sobota
        Frombork         od 9.00 do 15.00         audycja radiowa "na żywo", Biblioteka, Osiedle Słoneczne
        18 lutego         sobota
        Rybnik         od 9.00 do 15.00         audycja radiowa "na żywo", Fundacja EDF
        18 lutego         sobota
        Rybnik         17.00 - 22.00         Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA 2017
        19 lutego         niedziela
        Rybnik         17.00 - 21.30         Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA 2017
        23 lutego         czwartek
        Szczecin         18.00 - 21.00         spotkanie autorskie, Klub XIII Muz, pl. Żołnierza 2
        24 lutego         piątek
        Szczecin         18.00 - 21.00         spotkanie autorskie, Klub Delta Szczecin-Dąbie, Racławicka 10
        27 lutego         poniedziałek
        Warszawa         12.00 - 15.00         Gala nagród Złoty Inżynier, Naczelna Organizacja Techniczna
W grudniu 2016, a więc zaledwie kilka tygodni temu ukazała się moją najnowsza książka "Szczecin, którego nie ma". W albumie 160 stron i 160 miejsc, które zniknęły z mapy Szczecina. I tych starych i tych całkiem nowych. Gontynka, Dana, Odra, Neptun, Arkona..., twarda lakierowana okładka, piękny papier, mogę być dumny i jestem. Miłośnikom dawnego Szczecina i Pomorza Zachodniego z przypominam też, że jest drugie, uzupełnione wydanie mojego albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX". Sporo wcześniej niepublikowanych, plany, mapy, tabele, zestawienia, ciekawostki. Dołączona płyta CD ze zremasterowanymi oryginalnymi nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów sprzed ponad stu lat. Wszystko tak jak to zarejestrowano w tamtym czasie. Książki do nabycia w dobrych księgarniach, internecie i przede wszystkim bezpośrednio u wydawcy na stronach Wydawnictwa Księży Młyn. Wystarczy kliknąć w ten link >>> Serdecznie polecam!


Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>


Książki Romana Czejarka w wydawnictwie Księży Młyn. Szczecin, którego nie ma. Szczecin przełomu wieków XIX/XX. Sekrety Szczecina część 1 i część 2. Kolorowy Szczecin. Przewodnik po niezwykłych miejscach Polska według Czejarka. Polecamy!
I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest również na stronie szczeciniarnia.pl. "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje szczecińskie książki na stronach dobrych księgarń w sieci oraz u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www