Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


12/04/2017

Spokojnych, rodzinych świąt bez pracy i bez polityki! Tego Wam życzę.

Po spotkaniu w Chełmnie teraz mała przerwa na święta i ostatnie prace przy nowej książce Sekrety Pomorza Zachodniego. A po świętach na trasie m.in. Słońsk, Londyn, Swobnica, Łabiszyn, Gostyń, Susz, Warszawa, Szczecin i Police. To już te potwierdzone terminy bo wiele innych w ustalaniu. Jeżeli ktoś chętny proszę pisać pod adres: kontakt@czejarek.pl Aktualne daty oraz adresy miejsc spotkań w tabelce niżej.
Spotkanie autorskie w Książnicy Stargardzkiej. Roman Czejarek.
        22 kwietnia         sobota
        Słońsk         09.00 - 15.00         audycja radiowa i spotkanie, Biblioteka w Słońsku
        29 kwietnia         sobota
        Londyn         18.00 - 22.00         Gala Polish Choice, POSK w Londynie
        06 maja         sobota
        Swobnica         09.00 - 15.00         audycja radiowa i spotkanie, zamek na błotach!
        09 maja         wtorek
        Łabiszyn         11.00 - 13.00         spotkanie autorskie, Gimnazjum w Łabiszynie
        09 maja         wtorek
        Łabiszyn         17.00 - 20.30         spotkanie autorskie, Biblioteka w Łabiszynie
        10 maja         środa
        Gostyń         10.45 - 12.30         spotkanie autorskie, Gimnazjum w Gostyniu
        10 maja         środa
        Gostyń         17.00 - 20.30         spotkanie autorskie, Biblioteka w Gostyniu
        13 maja         sobota
        Susz         09.00 - 15.00         audycja radiowa i spotkanie, szczegóły w ustalaniu
        14 maja         niedziela
        Warszawa         11.00 - 14.00         akcja społeczna Komitetu Obrony Praw Dziecka
        18 maja         czwartek
        Warszawa         11.00 - 14.00         Gala Grand Press Photo w Warszawie
        20 maja         sobota
        Szczecin         11.00 - 21.00         70-lecie Wydziału Elektrycznego ZUT
        21 maja         niedziela
        Warszawa         11.00 - 15.00         Warszawskie Targi KsiążkiW grudniu 2016 ukazała się moją najnowsza książka "Szczecin, którego nie ma". W albumie 160 stron i 160 miejsc, które zniknęły z mapy Szczecina. I tych starych i tych całkiem nowych. Gontynka, Dana, Odra, Neptun, Arkona..., twarda lakierowana okładka, piękny papier, mogę być dumny i jestem. Miłośnikom dawnego Szczecina i Pomorza Zachodniego z przypominam też, że jest drugie, uzupełnione wydanie mojego albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX". Sporo wcześniej niepublikowanych, plany, mapy, tabele, zestawienia, ciekawostki. Dołączona płyta CD ze zremasterowanymi oryginalnymi nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów sprzed ponad stu lat. Wszystko tak jak to zarejestrowano w tamtym czasie. Książki do nabycia w dobrych księgarniach, internecie i przede wszystkim bezpośrednio u wydawcy na stronach Wydawnictwa Księży Młyn. Wystarczy kliknąć w ten link >>> Serdecznie polecam!


Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>


Książki Romana Czejarka w wydawnictwie Księży Młyn. Szczecin, którego nie ma. Szczecin przełomu wieków XIX/XX. Sekrety Szczecina część 1 i część 2. Kolorowy Szczecin. Przewodnik po niezwykłych miejscach Polska według Czejarka. Polecamy!
I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest również na stronie szczeciniarnia.pl. "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje szczecińskie książki na stronach dobrych księgarń w sieci oraz u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www