Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


14/07/2017

Rodowicz, Cleo, Margaret, Pectus, Afromental, Szpak, Ira, Feel...

Drugi Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu. Lady Pank, Majtki Bosmana, ESTI, Ola Adriukajtis, DJ Adamus, Roman Czejarek.

Najpierw dobry Lata z Radiem 2017, później pierwsze dwa koncerty w Cieszynie i Świeradowie Zdroju, a w ostatni weekend wodna bitwa, smocze łodzie, laserowe roboty i niegrzeczni chłopcy z Lady Pank na Drugim Festiwalu Dwóch Jezior w Wałczu. I jeszcze Festiwal Ślimakowe Rytmy w Kajetanach. Teraz koncert w Wągrowcu oraz w Solcu Kujawskim. Szczegóły trasy (terminy, lokalizacje, artyści) w tabelce. Serdecznie zapraszam na spotkania. W przerwie w radiowej pracy jeszcze Festiwal z Kopyta w Koziegłowach. Czekam i polecam bo warto! A jeżeli ktoś chętny na następne spotkanie proszę śmiało pisać pod adres: kontakt@czejarek.pl. Zbieram poważne propozycje na jesień, w kolejce już ustawieni: Szczecin, Warszawa, Gostyń, Biskupin, Cedynia, Barcin oraz Kutno.

        15 lipca         sobota
        Wągrowiec         16.00 - 22.30         Lato z Radiem, Maryla Rodowicz, Cleo, Jerzy Grunwald
        16 lipca         niedziela
        Solec Kujawski         16.00 - 22.30         Lato z Radiem, Pectus, Margaret, Cleo, Arka Noego
        29 lipca         sobota
        Katowice         16.00 - 22.30         Lato z Radiem, Zakopower, Małgorzata Ostrowska, Maciej Pol
        30 lipca         niedziela
        Gogolin         16.00 - 22.30         Lato z Radiem, Ira, Michał Szpak, Rafał Brzozowski
        19 sierpnia         sobota
        Rabka Zdrój         16.00 - 22.30         Lato z Radiem, Ira, Varius Manx, Mateusz Mijał
        20 sierpnia         niedziela
        Piotrków Tryb.         16.00 - 22.30         Lato z Radiem, Zakopower, Ira, Szafa Gra, HLA 4transplant,
        26 sierpnia         sobota
        Łomża         16.00 - 22.30         Lato z Radiem, Papa D, Lady Pank, Magda Steczkowska
        27 sierpnia         niedziela
        Augustów         16.00 - 22.30         Lato z Radiem, Feel, Afromental, Maleo Reggae Rockers
        02 września         sobota
        Koziegłowy         17.00 - 23.00         III Festiwal z Kopyta, Ira, Babsztyl, Cezary Makiewicz
        03 września         niedziela
        Koziegłowy         16.30 - 22.30         III Festiwal z Kopyta, Natalia Kukulska, Dżem, Rybiński
        09 września         sobota
        Niemcza         09.00 - 15.00         Jedyne takie miejsce, audycja radiowa plus spotkanie
Moją najnowsza książka to "Szczecin, którego nie ma". W albumie 160 stron i 160 miejsc, które zniknęły z mapy Szczecina. I tych starych i tych całkiem nowych. Gontynka, Dana, Odra, Neptun, Arkona..., twarda lakierowana okładka, piękny papier, mogę być dumny i jestem. Miłośnikom dawnego Szczecina i Pomorza Zachodniego z przypominam też, że jest drugie, uzupełnione wydanie mojego albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX". Sporo wcześniej niepublikowanych, plany, mapy, tabele, zestawienia, ciekawostki. Dołączona płyta CD ze zremasterowanymi oryginalnymi nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów sprzed ponad stu lat. Wszystko tak jak to zarejestrowano w tamtym czasie. Książki do nabycia w dobrych księgarniach, internecie i przede wszystkim bezpośrednio u wydawcy na stronach Wydawnictwa Księży Młyn. Wystarczy kliknąć w ten link >>> Serdecznie polecam!


Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>


Książki Romana Czejarka w wydawnictwie Księży Młyn. Szczecin, którego nie ma. Szczecin przełomu wieków XIX/XX. Sekrety Szczecina część 1 i część 2. Kolorowy Szczecin. Przewodnik po niezwykłych miejscach Polska według Czejarka. Polecamy!
I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest również na stronie szczeciniarnia.pl. "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje szczecińskie książki na stronach dobrych księgarń w sieci oraz u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www