Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


16/09/2017

Bogowie Wojny w Biskupinie. Zapraszam w sobotę 23 września.

W przyszłym miesiącu premiera "Sekretów Pomorza Zachodniego" czyli trzeba trochę popracować. Po spotkaniu w Niemczy i podczas Eko Festiwalu na stołecznej Agrykoli pora więc na małą przerwę. A później widzimy się tradycyjnie na Pikniku Archeologicznym w Biskupinie. W tym roku Bogowie Wojny. Później seria spotkań autorskich m.in. w Barcinie i Kazimierzy Wielkiej. Plus audycje w Cedyni oraz w Gostyniu. Dalej w planach Szczecin i Wałcz. Powoli myślę też o Krakowskich Targach Książki. Bardzo serdecznie zapraszam.

Piknik Archeologiczny w Biskupinie. Bogowie Wojny. Spotkanie i audycja w sobotę 23 września 2017. Prowadzenie Roman Czejarek.
Jeżeli ktoś chętny na następne spotkanie proszę śmiało pisać pod adres: kontakt@czejarek.pl. Zbieram propozycje na jesień.


        23 września         sobota
        Biskupin         09.00 - 12.00         Bogowie Wojny. XXIII Festyn Archeologiczny w Biskupinie
        30 września         sobota
        Warszawa         11.00 - 16.00         spotkanie ze słuchaczami PR1, Al Niepodległości 77/85
        04 października         środa
        Barcin         16.00 - 19.30         Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin, ul. LWP 4a
        14 października         sobota
        Gostyń         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie
        21 października         sobota
        Cedynia         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanieMoją ostatnia książka to "Szczecin, którego nie ma". W albumie 160 stron i 160 miejsc, które zniknęły z mapy Szczecina. I tych starych i tych całkiem nowych. Gontynka, Dana, Odra, Neptun, Arkona..., twarda lakierowana okładka, piękny papier, mogę być dumny i jestem. Miłośnikom dawnego Szczecina i Pomorza Zachodniego z przypominam też, że jest drugie, uzupełnione wydanie mojego albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX". Sporo wcześniej niepublikowanych, plany, mapy, tabele, zestawienia, ciekawostki. Dołączona płyta CD ze zremasterowanymi oryginalnymi nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów sprzed ponad stu lat. Wszystko tak jak to zarejestrowano w tamtym czasie. Książki do nabycia w dobrych księgarniach, internecie i przede wszystkim bezpośrednio u wydawcy na stronach Wydawnictwa Księży Młyn. Wystarczy kliknąć w ten link >>> Serdecznie polecam!


Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>


Książki Romana Czejarka w wydawnictwie Księży Młyn. Szczecin, którego nie ma. Szczecin przełomu wieków XIX/XX. Sekrety Szczecina część 1 i część 2. Kolorowy Szczecin. Przewodnik po niezwykłych miejscach Polska według Czejarka. Polecamy!
I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest również na stronie szczeciniarnia.pl. "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje szczecińskie książki na stronach dobrych księgarń w sieci oraz u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www