Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


09/10/2017

Wielki test plus Gostyń, Cedynia, Wałcz, Kazimierza Wlk. i Trębaczew.

Spotkanie w bibliotece w Barcinie, środa 4 października. Roman Czejarek.

Biblioteka w Barcinie wpisała się na top 10 listy rekordzistów najdłuższych spotkań. Ponad 3,5 godziny! Bardzo serdecznie dziękuję. Teraz w środę Wielki Test Wiedzy o Wiśle (TVP1), dalej tradycyjna jesienna seria kolejnych wizyt, szczegóły, potwierdzone daty, terminy i lokalizacje w tabelce niżej. I uwaga na zmianę terminu wizyty w Bibliotece w Kazimierzy Wielkiej! Niestety nie zobaczymy się na Krakowskich Targach Książki (po raz pierwszy od bardzo wielu lat) bo dokładnie w tym samym czasie zapraszam do Wałcza na bardzo kulturalne spotkania z bardzo kulturalnymi ludźmi, z Mistrzem Michałem Bajorem na czele. Szczegóły niebawem. I proszę pamiętać, że pod koniec miesiąca premiera "Sekretów Pomorza Zachodniego" czyli trzeba trochę popracować. A może ktoś ma jakiś pomysł na fajne spotkanie promocyjne? Polecam.

Spotkanie w bibliotece w Barcinie, środa 4 października. Roman Czejarek.
Jeżeli ktoś chętny na następne spotkanie proszę śmiało pisać pod adres: kontakt@czejarek.pl. Zbieram propozycje na jesień 2017 i wiosnę 2018.


        14 października         sobota
        Gostyń         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, Miejska Biblioteka Publiczna
        21 października         sobota
        Cedynia         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniu
        27 października         piątek
        Wałcz         17.00 - 22.00         Wobec własnego czasu, Wałeckie Centrum Kultury
        28 października         sobota
        Wałcz         10.00 - 20.00         Wobec własnego czasu, Wałeckie Centrum Kultury
        29 października         niedziela
        Wałcz         10.00 - 14.00         Wobec własnego czasu, Wałeckie Centrum Kultury
        07 listopada         wtorek
        Kazimierza Wlk.         16.00 - 19.30         spotkanie autorskie, Biblioteka, ul. Kolejowa 17
        08 listopada         środa
        Trębaczew         17.00 - 20.30         spotkanie autorskie, Biblioteka, ul. Szkolna 4
        15 listopada         środa
        Sieradz         18.00 - 21.00         spotkanie autorskie, Biblioteka, ul. Żwirki i Wigury 4Moją ostatnia książka to "Szczecin, którego nie ma". W albumie 160 stron i 160 miejsc, które zniknęły z mapy Szczecina. I tych starych i tych całkiem nowych. Gontynka, Dana, Odra, Neptun, Arkona..., twarda lakierowana okładka, piękny papier, mogę być dumny i jestem. Miłośnikom dawnego Szczecina i Pomorza Zachodniego z przypominam też, że jest drugie, uzupełnione wydanie mojego albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX". Sporo wcześniej niepublikowanych, plany, mapy, tabele, zestawienia, ciekawostki. Dołączona płyta CD ze zremasterowanymi oryginalnymi nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów sprzed ponad stu lat. Wszystko tak jak to zarejestrowano w tamtym czasie. Książki do nabycia w dobrych księgarniach, internecie i przede wszystkim bezpośrednio u wydawcy na stronach Wydawnictwa Księży Młyn. Wystarczy kliknąć w ten link >>> Serdecznie polecam!


Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>


Książki Romana Czejarka w wydawnictwie Księży Młyn. Szczecin, którego nie ma. Szczecin przełomu wieków XIX/XX. Sekrety Szczecina część 1 i część 2. Kolorowy Szczecin. Przewodnik po niezwykłych miejscach Polska według Czejarka. Polecamy!
I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest również na stronie szczeciniarnia.pl. "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje szczecińskie książki na stronach dobrych księgarń w sieci oraz u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www