Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


21/02/2018

Czwartek 22 lutego Wawer i Kanion Colca. Sobota radio i Duszniki Zdrój.

Sobota i niedziela, 17 i 18 lutego 2018, 22. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA 2018 w Rybniku. Prowadzenie koncertów Roman Czejarek. Fot. Dominik Gajda.

Ależ było fajnie! OFPA 2018 czyli Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej jak zawsze rewelacyjny, z całym gwiazdozbiorem polskiej estrady. Na scenie Urszula Dudziak, Natalia Kukulska, Grażyna Łobaszewska, Martyna Jakubowicz, Jan Kondrak, Agnieszka Ozon, Julia Pietrucha, Matylda Damięcka i wiele innych znakomitych postaci. Dziękuję! Teraz Wawerskie Centrum Kultury i wyprawa tropami Polaków po dnie najgłębszego kanionu świata w Peru. Później m.in. Czachów, Banie, Kazimierza Wielka, Przemyśl, Duszniki Zdrój, Inowłódz (obiecałem, że wrócę) oraz Darłowo i małe Bulkowo koło Płocka. Plany potwierdzonych spotkań, (uwaga, niektórych jeszcze brakuje), tradycyjnie w tabelce niżej. Będą uzupełnienia.

        22 lutego         czwartek
        Wawer / Radość         18.00 - 21.00         Festiwal Podróżników, Polacy i Kanion Colca w Peru
        24 lutego         sobota
        Duszniki-Zdrój         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, Pijalnia Zdrojowa
        28 lutego         środa
        Warszawa         12.00 - 15.00         Plebiscyt Złotego Inżyniera, NOT w Warszawie
        08 marca         czwartek
        Bulkowo         17.00 - 20.00         spotkanie autorskie, Biblioteka Gminna w Bulkowie k. Płocka
        10 marca         sobota
        Przemyśl         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniu
        23 marca         piątek
        Banie         16.00 - 18.15         spotkanie autorskie, lokalizacja w ustalaniu
        23 marca         piątek
        Czachów         19.00 - 20.00         spotkanie autorskie, lokalizacja w ustalaniu
        24 marca         sobota
        Moryń         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniuKto szuka najważniejszych moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gry "Szczeciński Spekulant" (to ta najnowsza) oraz "Kupiec Szczeciński" również są na stronie szczeciniarnia.pl. Obok najnowsze "Sekrety Pomorza Zachodniego", album "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", a nawet "Szczecińskie czterofajkowce".Proszę też śmiało klikać w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).Przypominam, że jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • SMS 604 117 397  |  
Design Park - tworzenie stron www