Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


02/03/2019

Turystyczny Dziennikarz Roku 2018. Serdecznie dziękuję za zaufanie i nagrodę.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA 2019 w Rybniku. Fundacja PGE Energia Ciepła oraz Teatr Ziemi Rybnickiej.
Tyle się działo, że trudno wszystko opisać. Najpierw mój ulubiony Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA 2019 w Rybniku, później gala Złotego Inżyniera u Prezydenta, potem obrady jury dla najlepszych podkasterów w Polsce (dziękuję za zaproszenie) a na deser zaszczytny tytuł Turystycznego Dziennikarza Roku 2018 (kategoria radio), przyznany po raz pierwszy w historii przez Polską Organizację Turystyczną. Statuetkę odebrałem na balu w Kopalni Soli Wieliczka wiele metrów pod ziemią. Dziękuję! Wyróżnione audycje to programy z cyklu Jedyne takie miejsce z Ćmielowa oraz z Międzyrzecza. Dziękuję! Najbliższe radiowe spotkanie w Kłodzku, później Wyspa Wolin i Kostrzyn nad Odrą. Przy okazji przypominam o mojej najnowszej książce czyli o "Sekretach Szczecina cz.3 PRL". W środku słynny paprykarz, Kerger i kargerówka, Junak, Zryw, hydrobusy, świecące pociągi, Kup Pan Czaszkę, sekret Gaudeamusa, rajd Monte Carlo i wiele, wiele innych historii pokazanych od kulis. Niepublikowane do tej pory ilustracje. Relacje świadków wydarzeń i sekrety archiwów. Jest bajer i to jaki! Serdecznie polecam.
Turystyczny Dziennikarz Roku 2018. Nagroda Polskiej Organizacji Turystycznej przyznana po raz pierwszy. Wręczenie nastąpiło w czasie uroczystej gali w Kopalni Soli Wieliczka 1 marca 2019. Roman Czejarek - dziękuję!
W Szczecinie książkę najłatwiej kupić w Księgarni Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) lub Księgarni Zamkowej (Plac Hołdu Pruskiego 8). Najtaniej wszystkie moje szczecińskie publikacje w salonach Media Markt na Mieszka I 73 (Atrium Molo) albo na Struga. W sieci polecam stronę wydawcy czyli Księży Młyn Dom Wydawniczy (bezpośredni link niżej). Niżej również link (trzeba kliknać w obrazek) do audycji na temat "Jak się robi radio?" Ale nie tak na bogato, w wielkim studiu i profesjonalnym radiu, tylko w domu, klubie lub w Domu Kultury. Można odsłuchać w dowolnie wybranym momencie. Fanom radia i mikrofonu polecam! A terminy pierwszych spotkań w tym roku w tabelce na dole strony.

Jak się robi audycję radiową? Kliknij i posłuchaj!

Jak się robi Lato z Radiem? Kliknij i posłuchaj!

        09 marca         sobota
        Kłodzko         09.00 - 12.00         spotkanie i audycja radiowa, lokalizacja w ustalaniu
        13 marca         środa
        Warszawa         10.00 - 15.00         UOKiK, ogólnopolska debata o prawach konsumenta,
        14 marca         czwartek
        Warszawa         15.00 - 23.00         39. Kongres Inżynierów Gazowników Polskich
        15 marca         piątek
        Warszawa         09.00 - 16.00         39. Kongres Inżynierów Gazowników Polskich,
        21 marca         czwartek
        Łódź         17.00 - 19.00         debata medyczna w Łodzi, Izba Lekarska ul. Czerwona 3
        22 marca         piątek
        Niechorze         18.00 - 20.00         Sekrety Pomorza Zachodniego, spotkanie w Muzeum
        23 marca         sobota
        Wolin         09.00 - 12.00         spotkanie i audycja radiowa, Centrum Słowian i WikingówKto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie polecam stronę wydawnictwa Księży Młyn w Łodzi, wystarczy kliknąć >>>Jeżeli chcecie abym i do Was przyjechał z moimi książkami w nowym roku napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www