Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


22/04/2019

Czas na przerwę. Później Kalisz, Łobez, Piknik Naukowy i Grand Press Photo.

Licznik w radiowym samochodzie. Popatrzyłem i pomyślałem, że na dziś wystarczy. Przerwa!
Ponieważ tak wygląda licznik kilometrów w służbowym samochodzie, z którego (tylko na radiowe trasy po Polsce) mogę korzystać, doszedłem do wniosku, że najwyższy czas na przerwę... Zwłaszcza, że dalej czas znów zapowiada się bardzo pracowicie. Lista jeszcze jest otwarta choć do wakacji wolnych terminów już bardzo niewiele. Ale śmiało piszcie! W planach m.in. Kalisz, Łobez, mały Lisków, Police, Łabiszyn, Łódź, Nakielno, Szczecin, stołeczne Bielany, Grand Press Photo oraz Piknik Naukowy na Stadionie Narodowym. Sporo tego. Tymczasem obiecane nagrania filmowe się robią, publikacja niebawem. Jest też nowa video niespodzianka czyli Ja i Pan od ksiażek. Sporo o Szczecinie i kulisach. Polecam!


Serdecznie dziękuję za zaszczytny tytuł Turystycznego Dziennikarza Roku 2018 (kategoria radio), przyznany po raz pierwszy w historii przez Polską Organizację Turystyczną. Statuetkę odebrałem na balu w Kopalni Soli Wieliczka wiele metrów pod ziemią. Wyróżnione audycje to programy z cyklu Jedyne takie miejsce z Ćmielowa oraz z Międzyrzecza. I tradycyjnie przypominam o mojej ostatniej książce czyli o "Sekretach Szczecina cz.3 PRL". W środku słynny paprykarz, Kerger i kargerówka, Junak, Zryw, hydrobusy, świecące pociągi, Kup Pan Czaszkę, sekret Gaudeamusa, rajd Monte Carlo i wiele, wiele innych historii pokazanych od kulis. Niepublikowane do tej pory ilustracje. Relacje świadków i sekrety archiwów.
Turystyczny Dziennikarz Roku 2018. Nagroda Polskiej Organizacji Turystycznej przyznana po raz pierwszy. Wręczenie nastąpiło w czasie uroczystej gali w Kopalni Soli Wieliczka 1 marca 2019. Roman Czejarek - dziękuję!
W Szczecinie książkę najłatwiej kupić w Księgarni Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) lub Księgarni Zamkowej (Plac Hołdu Pruskiego 8). Najtaniej wszystkie moje szczecińskie publikacje w salonach Media Markt na Mieszka I 73 (Atrium Molo) albo na Struga. W sieci polecam stronę wydawcy czyli Księży Młyn Dom Wydawniczy (bezpośredni link niżej). Niżej również kilka użytecznych linków (trzeba kliknać w obrazek) o tym "Jak się robi radio?" Ale nie tak na bogato, w wielkim studiu i profesjonalnym radiu, tylko w domu, klubie lub w Domu Kultury. Plus podcast "Jak się robi Lato z Radiem" i coś video o Szczecinie. Pan od książek i wSzczecinie.pl dziękuję! Można odsłuchać w dowolnie wybranym momencie.

Pan od książek czyli Roman Czejarek i portal wSzczecinie. Dziękuję! Kliknij i zobacz.
Jak się robi audycję radiową? Kliknij i posłuchaj!

Jak się robi Lato z Radiem? Kliknij i posłuchaj!
Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie polecam stronę wydawnictwa Księży Młyn w Łodzi, wystarczy kliknąć >>>Jeżeli chcecie abym i do Was przyjechał z moimi książkami w nowym roku napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www