Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


06/09/2017

Niemcza w sobotę, Agrykola w niedzielę. Zapraszam!

Festiwal Z Kopyta. Koziegłowy 2-3 września 2017. Prowadzenie: Roman Czejarek.
To już dwunasty tydzień w trasie. Najpierw dwadzieścia wielkich koncertów, największe gwiazdy polskiej estrady: Lady Pank, Rodowicz, IRA, Kombii, Feel, Afromental, Steczkowska, Zakopower, De Mono, Urszula, T-Love, Varius Manx, Szpak, Brzozowski, Ostrowska, Mijal, Blue Cafe, Arka Noego i wielu, wielu innych wykonawców czyli Lato z Radiem 2017, m.in. Cieszyn, Świeradów, Wągrowiec, Solec Kujawski, Katowice, Gogolin, Rabka, Piotrków Trybunalski, Augustów i Łomża. Plus drugi Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu oraz trzeci Festiwal Ślimakowe Rytmy w Kajetanach. Później super impreza w Koziegłowach z czołówką polskiego country oraz Dżemem i Kukulską. Szczegóły kolejnych spotkań (terminy, lokalizacje, artyści) w tabelce. W sobotę widzimy się na Dolnym Śląsku w Niemczy, w niedzielę na warszawskiej Agrykoli. Serdecznie zapraszam.
Eko-Piknik, Warszwa, Agrykola, 12.00-19.00, 10 września 2017. Prowadzenie: Roman Czejarek.
Czekam i polecam bo warto! A jeżeli ktoś chętny na następne spotkanie proszę śmiało pisać pod adres: kontakt@czejarek.pl. Zbieram poważne propozycje na jesień, w kolejce ustawieni m.in. jeszcze: Szczecin, Warszawa, Gostyń, Cedynia, Kazimierza Wielka oraz Kutno.


        09 września         sobota
        Niemcza         09.00 - 12.00         Jedyne takie miejsce, audycja radiowa plus spotkanie
        10 września         niedziela
        Warszawa         12.00 - 19.00         Agrykola, piknik ekologiczny, Pablopavo
        23 września         sobota
        Biskupin         09.00 - 12.00         Bogowie Wojny. XXIII Festyn Archeologiczny w Biskupinie
        30 września         sobota
        Warszawa         11.00 - 16.00         Dzień otwarty Polskiego Radia, Al Niepodległości 77/85
        04 października         środa
        Barcin         16.00 - 19.30         Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin, ul. LWP 4a
        17 października         wtorek
        Kazimierza Wlk.          16.00 - 19.30         Biblioteka Publiczna w Kazimierzy Wielkiej, ul. Kolejowa 17Moją najnowsza książka to "Szczecin, którego nie ma". W albumie 160 stron i 160 miejsc, które zniknęły z mapy Szczecina. I tych starych i tych całkiem nowych. Gontynka, Dana, Odra, Neptun, Arkona..., twarda lakierowana okładka, piękny papier, mogę być dumny i jestem. Miłośnikom dawnego Szczecina i Pomorza Zachodniego z przypominam też, że jest drugie, uzupełnione wydanie mojego albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX". Sporo wcześniej niepublikowanych, plany, mapy, tabele, zestawienia, ciekawostki. Dołączona płyta CD ze zremasterowanymi oryginalnymi nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów sprzed ponad stu lat. Wszystko tak jak to zarejestrowano w tamtym czasie. Książki do nabycia w dobrych księgarniach, internecie i przede wszystkim bezpośrednio u wydawcy na stronach Wydawnictwa Księży Młyn. Wystarczy kliknąć w ten link >>> Serdecznie polecam!


Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>


Książki Romana Czejarka w wydawnictwie Księży Młyn. Szczecin, którego nie ma. Szczecin przełomu wieków XIX/XX. Sekrety Szczecina część 1 i część 2. Kolorowy Szczecin. Przewodnik po niezwykłych miejscach Polska według Czejarka. Polecamy!
I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest również na stronie szczeciniarnia.pl. "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje szczecińskie książki na stronach dobrych księgarń w sieci oraz u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www