Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


27/03/2019

Teraz Ostróda, Duszniki-Zdrój, Gostyń, Warszawa oraz Kostrzyn nad Odrą.

Jedyne takie miejsce. Audycja z wyspy Wolin. Centrum Słowian i Vikingów Jomsborg. Marzec 2019.
Za mną bardzo pracowity tydzień, na trasie m.in. Niechorze, Świnoujście, Łódź, Wolin i Szczecin. Kilka nagrań filmowych jeszcze w opracowaniu, będą publikowane. Serdecznie dziękuję za zaszczytny tytuł Turystycznego Dziennikarza Roku 2018 (kategoria radio), przyznany po raz pierwszy w historii przez Polską Organizację Turystyczną. Statuetkę odebrałem na balu w Kopalni Soli Wieliczka wiele metrów pod ziemią. Wyróżnione audycje to programy z cyklu Jedyne takie miejsce z Ćmielowa oraz z Międzyrzecza. Dziękuję! Najbliższe radiowe spotkanie w Kostrzynie nad Odrą oraz w Olkuszu. Przy okazji przypominam o mojej najnowszej książce czyli o "Sekretach Szczecina cz.3 PRL". W środku słynny paprykarz, Kerger i kargerówka, Junak, Zryw, hydrobusy, świecące pociągi, Kup Pan Czaszkę, sekret Gaudeamusa, rajd Monte Carlo i wiele, wiele innych historii pokazanych od kulis. Niepublikowane do tej pory ilustracje. Relacje świadków i sekrety archiwów. Serdecznie polecam.
Turystyczny Dziennikarz Roku 2018. Nagroda Polskiej Organizacji Turystycznej przyznana po raz pierwszy. Wręczenie nastąpiło w czasie uroczystej gali w Kopalni Soli Wieliczka 1 marca 2019. Roman Czejarek - dziękuję!
W Szczecinie książkę najłatwiej kupić w Księgarni Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) lub Księgarni Zamkowej (Plac Hołdu Pruskiego 8). Najtaniej wszystkie moje szczecińskie publikacje w salonach Media Markt na Mieszka I 73 (Atrium Molo) albo na Struga. W sieci polecam stronę wydawcy czyli Księży Młyn Dom Wydawniczy (bezpośredni link niżej). Niżej również link (trzeba kliknać w obrazek) do audycji na temat "Jak się robi radio?" Ale nie tak na bogato, w wielkim studiu i profesjonalnym radiu, tylko w domu, klubie lub w Domu Kultury. Można odsłuchać w dowolnie wybranym momencie. Fanom radia i mikrofonu polecam! A terminy pierwszych spotkań w tym roku w tabelce na dole strony.

Jak się robi audycję radiową? Kliknij i posłuchaj!

Jak się robi Lato z Radiem? Kliknij i posłuchaj!

        29 marca         piątek
        Ostróda         12.00 - 16.00         Zjazd sołtysów i... Zenek Martyniuk! Ostróda Expo
        02 kwietnia         wtorek
        Warszawa         19.00 - 23.00         Jubileusz Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Hotel Victoria
        03 kwietnia         środa
        Duszniki         12.00 - 19.00         Kongres Młodego Samorządu, debata i szkolenia
        04 kwietnia         czwartek
        Borek Wlkp.         09.00 - 10.30         warsztaty medialne i spotkanie autorskie, Dom Kultury
        04 kwietnia         czwartek
        Gostyń         11.40 - 13.30         warsztaty medialne i spotkanie autorskie, Biblioteka
        06 kwietnia         sobota
        Kostrzyn         09.00 - 20.00         spotkanie i audycja radiowa, Muzeum Twierdzy Kostrzyn
        13 kwietnia         sobota
        Olkusz         09.00 - 12.00         spotkanie i audycja radiowa, MOK OlkuszKto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie polecam stronę wydawnictwa Księży Młyn w Łodzi, wystarczy kliknąć >>>Jeżeli chcecie abym i do Was przyjechał z moimi książkami w nowym roku napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www